| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | K6502VU-MA952WS |
| Spec | i9-13900H(16GB/1TB SSD/6GB/nvidia RTX4050 15.6 OLED/W11 Office HS2021/FingerPrint BackLit)Cool Silver |
| Processor | i9-13900H-16GB |
| Processor Speed | [ ] cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics | 6GB-nvidia RTX4050 |
| OS | W11 Office HS2021 |
VivoBook Pro 15 OLED
ASUS VivoBook Pro 15 OLED K6502VU-MA952WS
₹159,990.00
i9-13900H(16GB/1TB SSD/6GB/nvidia RTX4050 15.6 OLED/W11 Office HS2021/FingerPrint BackLit)Cool Silver
Availability: 1 in stock
| Display Size | 15.6" |
|---|---|
| Graphics | nVidia RTX 4050 |
| Processor | i9 |
| RAM | 16GB |
| SSD | 1TB |







