| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | G614JU-N3222WS |
| Spec | i5-13450HX(16GB/1TB SSD/6GB/nVidia RTX 4050 16/W11 Office HS2021/BackLit)Volt Green |
| Processor | i5-13450HX-16GB |
| Processor Speed | [ 4.60 GHz] 20MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics | 6GB-nVidia RTX 4050 |
| OS | W11 Office HS2021 |
Asus, ROG Strix G16
ASUS ROG Strix G16 G614JU-N3222WS
₹111,990.00
| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | G614JU-N3222WS |
| Spec | i5-13450HX(16GB/1TB SSD/6GB/nVidia RTX 4050 16/W11 Office HS2021/BackLit)Volt Green |
| Processor | i5-13450HX-16GB |
| Processor Speed | [ 4.60 GHz] 20MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics | 6GB-nVidia RTX 4050 |
| OS | W11 Office HS2021 |
Availability: 2 in stock



