| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | S3502ZA-L502WS |
| Spec | i5-12500H(16GB/512GB SSD/INT/15.6/W11 Office HS2021/FingerPrint BackLit)Black |
| Processor | i5-12500H-16GB |
| Processor Speed | [3.30 GHz 3.30 GHz] 18MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics | INT- |
| OS | W11 Office HS2021 |
Asus, VivoBook S
ASUS VivoBook S S3502ZA-L502WS
₹76,990.00
| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | S3502ZA-L502WS |
| Spec | i5-12500H(16GB/512GB SSD/INT/15.6/W11 Office HS2021/FingerPrint BackLit)Black |
| Processor | i5-12500H-16GB |
| Processor Speed | [3.30 GHz 3.30 GHz] 18MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics | INT- |
| OS | W11 Office HS2021 |
Availability: 1 in stock
| Display Size | 15.6" |
|---|---|
| Graphics | INT |
| Processor | i5 |
| RAM | 16GB |
| SSD | 512GB |




