| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | E1504FA-LK541WS |
| Spec | R5-7520U(16GB/512GB/INT/15.6 OLED/W11 Office2021/BackLit)Cool Silver |
| Processor | R5-7520U-16GB |
| Processor Speed | [2.8GHz 4.3GHz] 2MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB |
| Graphics | INT- |
| OS | W11 Office2021 |
Asus, VivoBook Go15
ASUS VivoBook Go15 E1504FA-LK541WS
₹60,990.00
| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | E1504FA-LK541WS |
| Spec | R5-7520U(16GB/512GB/INT/15.6 OLED/W11 Office2021/BackLit)Cool Silver |
| Processor | R5-7520U-16GB |
| Processor Speed | [2.8GHz 4.3GHz] 2MB cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB |
| Graphics | INT- |
| OS | W11 Office2021 |
Availability: 3 in stock
| Display Size | 15.6" |
|---|---|
| Graphics | INT |
| Processor | R5-7530U |
| RAM | 16GB |
| SSD | 512GB |




