| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | E1404FA-NK321WS |
| Spec | R3-7320U(8GB/512GB SSD/INT/14/W11Office HS2021/NumberPad)Cool Silver |
| Processor | R3-7320U-8GB |
| Processor Speed | [2.4GHz 4.1GHz] 2MB cache |
| Memory | 8GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics | INT- |
| OS | W11Office HS2021 |
| Type | NumberPad |
Asus, VivoBook Go14
ASUS VivoBook Go14 E1404FA-NK321WS
₹37,990.00
| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | E1404FA-NK321WS |
| Spec | R3-7320U(8GB/512GB SSD/INT/14/W11Office HS2021/NumberPad)Cool Silver |
| Processor | R3-7320U-8GB |
| Processor Speed | [2.4GHz 4.1GHz] 2MB cache |
| Memory | 8GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics | INT- |
| OS | W11Office HS2021 |
| Type | NumberPad |
Availability: 1 in stock
| Display Size | 14" |
|---|---|
| Graphics | INT |
| Processor | R3-7320U |
| RAM | 8GB |
| SSD | 512GB |




