| Specification | |
| Brand | ASUS |
| Model | UX5304VA-NQ541WS |
| Spec | i5-1335U(16GB/512GB SSD/INT/13.3/W11 Office HS2021)Ponder Blue |
| Processor | i5-1335U-16GB |
| Processor Speed | [ ] cache |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics | INT- |
| OS | W11 Office HS2021 |
Zenbook S 13 OLED
ASUS Zenbook S 13 OLED UX5304VA-NQ541WS
₹101,990.00
Specification
| Brand | |
| Model | |
| Sub series | |
| Spec | |
| Processor | |
| Processor Speed | |
| Memory | |
| HDD | |
| Graphics |
Availability: 5 in stock
| Display Size | 13.3" |
|---|---|
| Graphics | INT |
| Processor | i3 |
| SSD | 512GB |
| RAM | 16GB |




